FİYATLANDIRMA

Doğru fiyatlandırma bir firmanın piyasada tutunması için en önemli etkenler arasında yer alır. İşletmenizin kar/zarar potansiyelini doğru oranda tutabilmek ve bunun yanı sıra rekabet dengesi içerisinde firmanızı en doğru yerde konumlandırabilmek için ürünlerinizi fiyatlandırırken iyi bir analiz gerçekleştirmeniz gerekir. Tek Sistem ERP ile maliyet fiyatlarınızdan beslenerek, müşteri, stok, reçete bazında fiyatı etkileyen işçilik, malzeme, nakliye, fire ve diğer değişkenleri sistem üzerinde tanımlayarak hatasız ve karlı teklifler hazırlayabilirsiniz.

fiyatlandirma-image
teklif-yonetimi-image

TEKLİF YÖNETİMİ

Müşterilerinize vermiş olduğunuz teklifleri hızlı bir şekilde hazırlayabilir, tekliflerin durumlarını takip edebilir, onaylanmış ve ret edilmiş tekliflerinizi nedenleriyle birlikte görebilir, geçerlilik tarihi biten teklifler için uyarı tanımlayabilir, teklif revizyonlarınızı takip edebilirsiniz. Kullanıcı bazında yetkilendirme yapabilirsiniz. Her dilde form hazırlayarak otomatik mail ile müşterinize gönderebilirsiniz.

SİPARİŞ YÖNETİMİ

Satış fiyatlarını her malzeme/hizmet için tek tek ya da liste halinde oluşturabilir ve hangi tarihler arasında geçerli olacağını belirleyebilirsiniz. Dolayısıyla sipariş alırken ve fatura hazırlarken zaman kaybetmeden doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Sipariş kalemlerine ait fiyat, termin ve iskonto bilgilerini toplu olarak güncelleyebilirsiniz. Siparişe ait özel belgelerinizi arşivleyebilirsiniz. Elektronik Veri Değişimi (EDI) yazılımı ile siparişin elektronik versiyonunu oluşturup otomatik olarak sisteminize dakikalar içinde aktarabilirsiniz. Sipariş girişi yapılırken stok üzerinde rezervasyon işlemi yaparak müşteriye yapılan sevkiyatı garanti altına alabilirsiniz. Risk limiti tanımlaması yaparak sipariş açılmasını ve/veya sevkiyat yapılmasını engelleyebilirsiniz. Stok bazında verilen sipariş adetleri aralığında % tolerans tanımlayarak maksimum sevk miktarını belirleyebilirsiniz.

siparis-yonetimi-image
onay-is-akisi-image

ONAY İŞ AKIŞI

Workflow (İş akış süreçleri ) ile onay mekanizmalarını kendiniz kurgulayabilirsiniz. Onay iş akışı otomatik olarak bir belgenin ilerleme durumunu izler ve bildirimlerini gönderir. E-posta bildirim özelliği ile değişikliklerden anında haberdar olabilirsiniz.

RAPORLAMA

Tek Sistem ERP ile kendinize özgü raporlama ve analizleri kolaylıkla yapabilir, hazırladığınız şablonları saklayabilirsiniz. Raporlarınızı yetkilendirebilirsiniz. Ekran üzerinden ulaştığınız analiz Raporu ile ürünün tüm depo hareketlerini, hangi depolarda kaç adet olduğunu, satış, satın alma siparişlerini faturalarını, hangi ürün reçetesinde kullanıldığını, ürün ağacını ve fiyat listesini anında görüntüleyebilirsiniz. Dashboard aracılığı ile sistem içeriğindeki özet bilgileri hızlıca tablo ya da grafik olarak görüntüleyebilirsiniz.

raporlama-image