AKTİVİTE YÖNETİMİ

Satış operasyonu süresince satış temsilcileri müşteriler, potansiyel müşteriler ile sürekli iletişim halindedir. Bu iletişim telefonla arama, mail, randevu, ziyaret gibi çeşitli şekillerde olabilir. Bu aktiviteleri düzenli şekilde programlamak ve gerçekleştirmek için sistemli bir alt yapıya ihtiyaç vardır. Tek Sistem ERP ile, takip ettiğiniz tüm işler ile ilgili kendinize ve ekip arkadaşınıza aktivite tanımlayabilirsiniz. Belirlediğiniz kriterlere göre listeleyebilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızın yaptığı işleri ve kendi aktivitelerinizi takvim üzerinde görebilir, daha iyi planlayabilirsiniz. Size bir iş verildiğinde veya sizin verdiğiniz bir iş tamamlandığında bildirimler alabilirsiniz. Takip ettiğiniz önemli işler için hatırlatmalar koyabilirsiniz. Aktivitelerinizi başka bir aktivite, fırsat, kampanya, teklif, sipariş, sevkiyat, fatura ya da sözleşme ile ilişkilendirebilirsiniz.

aktivite-yonetimi-image
kisisel-iliski-yonetimi-image

KİŞİSEL İLİŞKİ YÖNETİMİ

Aktivite, fırsat, potansiyel müşteri ve kampanya gibi satış operasyonlarında kontak kişiler çok önemlidir. Tek Sistem ERP ile , kontak kişilere ait adres, iletişim bilgilerini ve diğer kişisel bilgileri kayıt edebilir kolayca değişiklik yapabilirsiniz. Önemli günlerde sms ve mail gönderebilirsiniz. Müşterilerinizle yaptığınız tüm görüşmeleri kayıt ederek faaliyet tarihçesini izleyebilir, ilgili kişileri bilgilendirebilirsiniz. Notlarınıza fotoğraflar, sözleşmeler ve çeşitli dosyalar ekleyebilirsiniz.

FIRSAT YÖNETİMİ

Satış operasyonu şirketler için son derece önemlidir. Mevcut müşteriler ile ilişkiler sürekliliğinin sağlanması yanında yeni müşteriler kazanılması gerekir. Her satış fırsatında potansiyel müşteriler ile etkileşim kanalı açılmalı, önemli temas ve müşteri bilgileri izlenmeli ve yönetilmelidir. Tek Sistem ERP ile fırsatlarınızı sistemde kayıt edebilir, gerçekleşme olasılığı ve önceliklerine göre takip edebilirsiniz. Fırsatı takip eden teklif, sipariş, yeni bir fırsat gibi operasyonlarla ilişkilendirebilirsiniz.

firsat-yonetimi-image
kampanya-yonetimi-image

KAMPANYA YÖNETİMİ

Kampanya satış fırsatları yaratmanıza ve potansiyel müşteri kitlesi oluşturmanıza yarar. Tek Sistem ERP ile sınırsız kampanya tanımlayabilirsiniz. Düzenlenen kampanyalarda kimin hangi işleri yapacağının planlanıp, görev dağıtımının yapılması ve ilgili belgelerin eklenmesi sağlanabilir. Kampanyalarınızı belirlediğiniz bölge, sektör, hedef tipine uyan müşterilere otomatik mail ile duyurabilirsiniz. Kampanyalarınızın maliyetini, planlanan ve gerçekleşen gelirlerini, toplam fırsat, teklif, sipariş oranını ve tutarını takip ve analiz edebilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteriden gelen tüm şikayetleri sisteme kayıt edebilir, aksiyon planları hazırlayabilir, müşterilerinizi e-mail ile bilgilendirebilirsiniz. Müşterilerinize verdiğiniz hizmeti iyileştirmek amacıyla müşteri anketleri yapabilir, anket sorularının elektronik ortamda cevaplanmasını sağlayarak otomatik sisteminizde kaydını oluşturabilirsiniz. Cevapların analizini yaparak şirket içinde ilgili kişilere yayınlayabilirsiniz. Help Desk yönetimi ile, sorunları ve talepleri önceliklendirebilir, görevlendirme yapabilir ve takip edebilirsiniz.

musteri-memnuniyeti-image
mobil-baglanti-image

MOBİL BAĞLANTI

Saha çalışanlarınız ofis dışındayken satış faaliyetlerini gerçekleştirebilir. Cari hesap ekstrelerini, fırsat, teklif ve siparişlerine, stok bilgilerine ulaşabilir.