Tek Sistem Bilişim

Firmamız, 1997 yılında Gebze Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan Teknokent’te yazılım geliştirme faaliyetlerine başlamıştır.

Bünyemizde tecrübeli ve yetkin teknik kadromuz ile teksistem Ofis Otomasyonunu hazırladık. Bu zorlu maratonda her biri kendi branşlarında uzman olan mali müşavirler, finans uzmanları, beta testerlar, sistem analistleri, müşteri temsilcileri, web masterlar (B2C-B2B-B2E), depo. stok yönetimi ve lojistik destek branşlarından sertifikalı eğitmenler gibi birçok uzmandan profesyonel destek aldık ve almaya devam ediyoruz.

Bunun yanında, bazı proje ortaklarımız (Akim Metal San.A.Ş, Akplas Plastik Kalıp San. A.Ş, Baskı Devre  Ltd.Şti, Pimtaş Plastik İnşaat Malz.San.Tic A.Ş, Alfa Yönetim Ve Danışmanlık Hizm. A.Ş, Doğan Medya Grubu Ve Chimirec Avrasya Endüstriyel Atık San. A.Ş gibi) projelerinin her aşamasında teksistem ERP uygulamalarını kullandıkça ortaya çıkan tecrübe ve deneyimlerini bizimle paylaşarak ürün ve hizmet kalitemizi geliştirmemize büyük katkılar sağlamışlardır.

İlk uygulama ve tecrübelerimizin olumlu sonuçlarını aldıktan sonra,başta plastik ve metal kalıp endüstrisi. muhtelif üretim sistemleri, geri dönüşüm ve atık takip sistemleri, medya,enerji, bina yönetim sistemleri uygulamaları gibi çok farklı sektör ve alanlarda projemizi yürürlüğe sokarak tam not aldık. Gerçekleşen projelerimiz, daha yüksekleri hedefleyerek yürümemize şevk kaynağı olmuştur.

Bugün Türkiye’de sahadan anlık veri toplama ile ERP yazılımı hizmetini beraber sunabilen tek yazılım firması olduğumuzu büyük bir memnuniyetle ifade etmek isteriz.

        teksistem AR&GE departmanı bu yazılımda kullanılan veri tabanı raporlama teknikleri ile ilgili destek almak amacı ile TÜBİTAK’a başvurmuştur. Boğaziçi Üniversitesi’nden görevlendirilen öğretim üyelerinin hakemliğinde projemizin desteklenmesi uygun görülmüş ve TÜBİTAK araştırma ve geliştirme teşvik desteği almıştır.

Şirketimiz, küresel rekabet ortamında daha güçlü olabilmek ve daha geniş kitlelere çözümlerimizi ulaştırabilmek amacı ile 2011 yılında ülkemizin teknoloji ve bilgisayar sektöründe öncü firmalarını bünyesinde barındıran Terra Grup Şirketleri’ne katılarak, şirket merkezini Üsküdar Büyük Çamlıca ‘daki merkez binasına taşımıştır.

        teksistem, esnek yapısı, sektörlere ve işletmelere özel çözümleri ile ERP mantığına paket ve kalıp program mantığından çıkararak, yeni bir boyut kazandırmıştır. Dinamik ve durmadan gelişen yapısıyla teksistem işletmeler için TEK çözüm olmaya devam edecektir.